annaolgachmielewska

About

Od dzieciństwa pasjonowało mnie tworzenie pięknych przedmiotów, szukanie nieoczywistych połączeń, obserwowanie świata.

By uczyć się jak organizować i projektować przestrzeń studiowałam na poznańskiej i warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Przez sześć lat pracowałam jako asystentka w pracowni projektowania graficznego i podstaw projektowania.

Jestem autorką tekstów o architekturze i projektowaniu zamieszczanych w prasie branżowej. Jako redaktorka i stylistka współpracuję z najlepszymi polskimi i zagranicznymi magazynami z tej dziedziny.

Projektowaniem wnętrz zajmuję się od 1991 roku. Moje ulubione tematy to eklektyczne mieszkania w starych kamienicach, przytulne siedliska poza miastem i butikowe przestrzenie użytkowe.

Moja przygoda ze stylizacją zaczęła się ponad dziesięć lat temu od filmowych poradników wydawnictwa Murator o urządzaniu i dekorowaniu wnętrz. Specjalizuję się w stylizowaniu i aranżowaniu wnętrz na potrzeby sesji zdjęciowych, w projektowaniu scenografii do sesji i filmów reklamowych.

Od 1991 do 2016 prowadziłam pracownię projektową HolArt Studio. Obecnie, wraz z Jolą Skórą współtworzę agencję projektową i kreatywną JAM KOLEKTYW.

Każdy realizowany projekt jest dla mnie wyjątkowy i sprawia mi wielką radość. Potrafię wsłuchać się i zrozumieć indywidualne potrzeby klientów, zachwycić urodą miejsc i przedmiotów.
Ciągle poszukuję nowych inspiracji i nie przestaję się uczyć.

Zapraszam do współpracy!